Kredyt bez tajemnic Wszystko o kredytach w jednym miejscu

Jak działają kredyty osobiste i jak je znaleźć?

październik 30

Pożyczki osobiste są ważną częścią życia wielu ludzi. Ale jeśli nigdy go nie pożyczyłeś, może wydawać się to nieco skomplikowane. Pożyczkodawcy często potrzebują wielu informacji, a znalezienie odpowiedniego finansowania może zająć trochę czasu, dlatego za wczasu odwiedź portal finansowe-promocje.pl.

Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, ile chcesz pożyczyć i jak długo. Po uzyskaniu tych informacji można rozpocząć porównywanie opcji w celu znalezienia najlepszego kredytu osobistego dla unikalnej sytuacji.

Read More

Jak obliczać prawidłowo koszty kredytu gotówkowego?

wrzesień 05

Dodatkowe koszty pojawiają się przy zaciąganiu każdego rodzaju kredytu gotówkowego. Pojawia się jednak problem ich właściwego obliczania, aby nie narazić się na problemy ekonomiczne w przyszłości. Wielu kredytobiorców zapomina o pewnych ważnych elementach. W artykule poznasz najważniejsze koszty występujące w umowach kredytowych i lepiej podejdziesz do ich optymalizacji.

Read More

Bank Pocztowy i jego kredyt gotówkowy.

lipiec 09

Kredyt gotówkowy na Poczcie? A jednak jest to możliwe.

Szukając dobrego kredytu gotówkowego w czerwcu 2018 roku nie można przejść obojętnie obok oferty przygotowanej przez Bank Pocztowy. Kredyt gotówkowy tego banku zajął w czerwcowych rankingach piąte miejsce. Podstawowe parametry zobowiązania sprawdzimy na konkretnym przykładzie. Kredytobiorca chce wziąć w Banku Pocztowym kredyt gotówkowy na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym cztery lata. Oprocentowanie dla takiej kwoty zobowiązania wynosi 8,00% w skali roku, a prowizja za jego udzielenie jest równa 8,99% pożyczonej kwoty. RRSO ma tutaj wartość13,30%.

Read More
Vorige postjes