Kredyt bez tajemnic Wszystko o kredytach w jednym miejscu

Konsolidacja kredytu – nie ma nic za darmo

kwiecień 16

Z kredytu konsolidacyjnego korzysta coraz więcej osób. Kredyt ten jest skierowany przede wszystkim do tych którzy mają zaciągnięte już mniejsze kredyty i nie radzą sobie z ich sałatą, bądź też uciążliwe jest spłacanie kilku rat miesięcznie. Jak wiemy konsolidacja to nic innego jak połączenie wszystkich tych kredytów w jeden większy i dzięki temu miesięcznie spłacamy tylko jedna ratę. Niestety wbrew pozorom oraz wbrew temu co początkowo mówią nam banki konsolidacja nie jest wcale tańszym kredytem. Niższa jest tylko miesięczna rata. Niestety sumarycznie po wydłużeniu okresu spłaty zadłużenia, a w przypadku kredytu konsolidacyjnego ta kwestia jest akurat nieunikniona, zawsze oddamy bankowi więcej pieniędzy. Niestety tak dział polityk każdego banku i ta kwestia jest nieunikniona, a bank niestety nie jest instytucją charytatywną. Kwota jaką będziemy musieli spłacić po konsolidacji może być jeszcze większa od pierwotnej kwoty naszych kredytów jeżeli doradca finansowy zaproponuje nam tzw. Kredyt konsolidacyjny z bonusem. Jednym słowem bank spłaci za nas nasze dotychczasowe zadłużenie i do tego dorzuci jeszcze dodatkową kwotę na inny dowolny cel. Owszem taka oferta brzmi bardzo kusząco szczególnie kiedy takie dodatkowe pieniądze są nam potrzebne, jednak nie zapominajmy że to dodatkowe pieniądze do oddania i kolejne oprocentowanie, jednak jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż spłacanie wielu pożyczek o różnych opłatach https://www.kredytomania.eu.

Read More

Najciekawsze rodzaje lokat bankowych

luty 20

Efektywne korzystanie z lokat bankowych wymaga od inwestora indywidualnego znajomości kluczowych rodzajów instrumentów oszczędnościowych spotykanych w bankach detalicznych. W artykule otrzymasz zestawienie najciekawszych rodzajów lokat bankowych z krótką charakterystyką. Dzięki temu prawidłowo rozdzielisz kapitał i zwiększysz potencjał długoterminowego oszczędzania, niezależnie od kształtowania wskaźników makroekonomicznych, wskazówki jak wybierać dobre oferty znajdziesz na alelokaty.pl.

Read More

Planujesz kredyt samochodowy? Pierwsze to przeczytaj!

grudzień 07

Kupowanie pierwszego samochodu może być rytuałem przejścia w dorosłość, ale to nie znaczy, że powinieneś skoczyć na oślep, aby zawrzeć umowę, która wpłynie na ciebie i twoje finanse przez następne kilka lat. Ważne jest, aby poświęcić czas na zbadanie możliwości zakupu, wziąć pod uwagę budżet i wybrać samochód, który najlepiej spełnia Twoje najbliższe potrzeby. Dział informacji dla konsumenta zaleca podjęcie decyzji, w jaki sposób chcesz zapłacić za samochód, zanim jeszcze kiedykolwiek odwiedzisz salon samochodowy. Dla większości ludzi finansowanie zakupu pojazdu będzie wiązało się z zaciągnięciem pożyczki. Jeśli jesteś trochę zaskoczony procesem aplikacji, nie jesteś sam - oto wszystko, co musisz wiedzieć o ubieganiu się o kredyt samochodowy.

Read More
Vorige postjes