Kredyt bez tajemnic Wszystko o kredytach w jednym miejscu

Planujesz kredyt samochodowy? Pierwsze to przeczytaj!

grudzień 07

Kupowanie pierwszego samochodu może być rytuałem przejścia w dorosłość, ale to nie znaczy, że powinieneś skoczyć na oślep, aby zawrzeć umowę, która wpłynie na ciebie i twoje finanse przez następne kilka lat. Ważne jest, aby poświęcić czas na zbadanie możliwości zakupu, wziąć pod uwagę budżet i wybrać samochód, który najlepiej spełnia Twoje najbliższe potrzeby. Dział informacji dla konsumenta zaleca podjęcie decyzji, w jaki sposób chcesz zapłacić za samochód, zanim jeszcze kiedykolwiek odwiedzisz salon samochodowy. Dla większości ludzi finansowanie zakupu pojazdu będzie wiązało się z zaciągnięciem pożyczki. Jeśli jesteś trochę zaskoczony procesem aplikacji, nie jesteś sam - oto wszystko, co musisz wiedzieć o ubieganiu się o kredyt samochodowy.

Read More

Lokata bankowa która najkorzystniejsza

październik 20

Lokaty bankowe, w końcu nadszedł moment kiedy to można odkładać pieniądze bezpieczne i nawet na procent. Instytucja bankowa oferuję to swoim klientom a więc nie pozostaje nic innego jak tylko zapoznać się lepiej z tematem i świadomie podjąć decyzję.

Informacji na temat lokat bankowych nie brakuję, trzeba tylko szczerze się przyłożyć. Prawda jest taka, że to jakie nastawienie do kwestii oszczędnościowych taka też satysfakcja. Niżej wymienione są najpopularniejsze propozycje lokat bankowych oraz ich podstawowy opis:

Read More

Lokaty na 6 do 12 miesięcy.

sierpień 10

Kilka słów o Nest Banku.

Nest Bank jest bankiem jaki w Polsce zajmuje się obsługą klienta indywidualnego, a także mikro przedsiębiorstw. Na rynku istnieje od 2016 roku. Wcześniej działał on jako FM Bank PBP SA, do którego należały dwa banki handlowe. Był nim Bank SMART i BIZ Bank. Większa część udziałów banku należy do brytyjskiego funduszu private equity Ana Cap. Pod koniec roku 2016 bank osiągnął sumę bilansową około trzech miliardów złotych, przy jednoczesnym współczynniku wypłacalności na poziomie 30%. Klienci indywidualni banku mogą założyć konto osobiste lub oszczędnościowe, lokaty, czy też skorzystać z oferty kredytów gotówkowych. Mikro przedsiębiorstwa i przedstawiciele wolnych zawodów mogą skorzystać z ofert kont, lokat, a także wybrać produkty kredytowe. Obecnie bank posiada ponad 120 oddziałów na terenie całej Polski. Prezesem Zarządu jest obecnie Marek Kulczycki.

Read More
Vorige postjes