marzec 24

Jednym z banków jakie udzielają obecnie kredytów jest Eurobank. Ma on w swojej ofercie bardzo ciekawe propozycje dla stałych jak i dla nowych klientów. Kredyt gotówkowy w tymże banku można otrzymać na naprawdę przyzwoitych warunkach. Eurobank ma w swojej ofercie kredyty, których kwotę można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel. Kombinacji jest naprawdę cała masa. Twarzą Eurobanku od jakiegoś czasu jest aktor Piotr Adamczyk, a reklamy z nim w roli głównej są naprawdę ciekawe i zwracają uwagę. Bank ten oferuje klientom wybór jednego z czterech wariantów kredytu. Wejdź na tę stronę i zobacz jak nasz doradca wdał się w polemikę dotycząca najkorzsytniejszych obecnie ofert.

Rodzaje kredytów oferowanych przez Eurobank.

Eurobank kieruje do swoich klientów ofertę czterech różnych rodzajów kredytów. Jednym z nich jest kredyt gotówkowy CASH-BACK. Pod tą nazwą kryje się kredyt gotówkowy, który można przeznaczyć na dowolny cel. Jednorazowo można pożyczyć aż 40 tysięcy złotych. Kwota jest imponująca i co najważniejsze można ją spłacać nawet przez 84 raty. Kredyt ten działa na takiej zasadzie iż otrzymuje się zwrot odsetek, które stanowią aż 5% raty. Z każdej raty bank zwróci te 5% na nasze konto. Inaczej mówiąc wpłacamy i część pieniędzy do nas wraca. Inną ofertę tego banku stanowi tani kredyt z kontem. Otrzymujemy darmowe konto, bez żadnych opłat za utrzymanie i do niego otrzymujemy kredyt gotówkowy. Maksymalnie można w ten sposób pożyczyć 120 tysięcy złotych. Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 złotych. Rozpiętość jest ogromna. Kredyt spłaca się minimalnie przez trzy raty zaś maksymalnie przez 84 raty. Trzecią propozycją ją przygotował Eurobank jest kredyt z premią roczną. W tym przypadku można pożyczyć maksymalnie 120 tysięcy złotych z rozłożeniem na maksymalnie 84 raty. Spłacając kredyt systematycznie bank da nam premię nawet w wysokości 750 złotych. Premia ta jest uzależniona od tego jak dużą sumę pożyczyliśmy. Ostatnią propozycją Eurobanku jest kredyt dla każdego. Jak wskazuje nazwa może z niego skorzystać każdy. Pożyczkę trzeba spłacić maksymalnie w 84 ratach i można pożyczyć nawet do 120 tysięcy złotych.

Do kogo Eurobank kieruje swoją ofertę?

Eurobank swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób, które mają stałe dochody. Chcąc otrzymać kredyt trzeba pokazać ważny dowód osobisty i potwierdzić każde źródło dochodu. Dochodem może być umowa o pracę, jak też renta, emerytura, czy też potwierdzenie, że prowadzi się własną działalność gospodarczą. Bank bierze również pod uwagę zyski z umowy najmu, z działalności rolniczej jak też z dzierżawy i umów cywilno-prawnych. Oferta banku jest na tyle ciekawa i rozbudowana, że tak naprawdę może z niej skorzystać każdy. Wiele banków nie bierze pod uwagę umów cywilno-prawnych, na które obecnie pracuje bardzo duża liczba osób. Nie miałyby one żadnej szansy na kredyt, ale na szczęście jest oferta jaką przygotował Eurobank. Kredyt jest dla każdego bez względu na rodzaj zatrudnienia i wielkość portfela. Mając mniejsze dochody również można otrzymać pożyczkę.