październik 27

Po przyznaniu kredytu gotówkowego najbardziej interesuje nas oczywiście wypłacenie pieniędzy. Z reguły nie trwa to zbyt długo, ponieważ często zdarza się tak, że pieniądze są na naszym koncie jeszcze tego samego dnia, a jeżeli nie chcemy, aby były one przelewane na konto bankowe, odebrać możemy je sami w banku. Taka wypłata gotówki to jednak czysta formalność, dlatego też nie ma z tym większych problemów, większe są przy ubieganiu się o kredyt gotówkowy, który nas interesuje, dlatego odwiedź PortalBankowy i sprawdź najlepsze oferty.

Wypłata na konto

Bank może zaoferować nam przede wszystkim wypłatę gotówki na nasze konto osobiste. Wtedy jednak trzeba liczyć się z tym, że jeżeli nie byliśmy wcześniej klientami danego banku, to pieniądze na koncie znaleźć mogą się dopiero następnego dnia. Wielki wpływ na to będzie miała pora o której został nam przyznany kredyt gotówkowy. W przypadku, gdy stanie się to tuż przed zamknięciem banku, wtedy na pewno pieniądze będziemy mieli jutro. Oczywiście dla zainteresowanych osób nie jest to jakiś problem, gdyż najważniejsze jest to, aby pieniądze w ogóle się tam znalazły. Niektórym jednak zależy na czasie, ale wtedy dużo zależy też od nas samych. Przede wszystkim należy udać się wtedy z wizytą do banku jak najwcześniej rano, aby wszystkie formalności były błyskawicznie załatwione. Wtedy mamy zdecydowanie większe szanse na to, że pieniądze otrzymamy tego samego dnia, nawet na konto. Wypłata gotówki następuje jednak szybko, bo bank też chce zadbać o klienta i dać mu poczucie tego, że jest on dla placówki ważny.

Pieniądze do ręki

Jeśli nie chcemy decydować się na otrzymanie kredytu na konto, to w dowolnym momencie możemy poprosić bank o to, aby wypłata gotówki odbyła się do rąk własnych. Nie ma co do tego żadnych przeciwskazań, a bankier, który będzie nas obsługiwał na pewno spyta nas prędzej, czy później jak chcemy odebrać pieniądze z kredytu. Nie zawsze jednak warto decydować się na taką opcję, ponieważ przy zaciągnięciu wysokiego kredytu poruszanie się po mieście z plikiem pieniędzy w torebce jest bardzo niebezpieczne, a złodzieje przecież nie śpią. Z tego też względu bezpieczniejszą formą wypłaty gotówki z kredytu jest przelanie pieniędzy na konto, ale ostateczna decyzja musi zostać podjęta przez nas, warto ją dogłębnie przeanalizować. Kredyt gotówkowy zostanie nam przyznany szybko, gdy posiadamy wysoką zdolność kredytową, ale nie oznacza to od razu tego, że pieniądze trzeba mieć od razu przy sobie. Warto poczekać kilka godzin, a może nawet jeden dzień, aby były one w pełni zabezpieczone i leżały sobie spokojnie na naszym koncie osobistym.