styczeń 16

Kredyt gotówkowy "Stać Cię na zmiany" w Banku BGŻ BNP, a także inne oferty tego banku znajdziesz w rankingu NiskaRata.org

Bank BGŻ BNP oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy Stać Cię na zmiany. Zakres kwot tego kredytu gotówkowego to przedział od 1.000 złotych do maksymalnie 30.000 złotych z okresem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Oprocentowanie nominalne wynosi tutaj 4,40% w skali roku, natomiast prowizja dla banku za udzielenie nam kredytu jest równa 11,90% pożyczonej nam kwoty. RRSO utrzymuje się tutaj na poziomie 10,11% w skali roku. W przypadku naszego kredytu na kwotę 20 000 złotych z okresem spłaty równym 60 miesięcy każda z rat będzie po 371,95 złotych. Da nam to całkowity koszt zobowiązania w wysokości 4 698 złotych z czego odsetki będą wynosiły 2 318 złotych. Do skorzystania z oferty wymagany jest rachunek osobisty założony w tym banku. Poręczyciel nie jest przez bank wymagany.

Pożyczka zimowa 0° w Alior Banku.

Kwoty jakie udostępnia Alior Bank w ramach pożyczki zimowej to przedział od minimalnych 500 złotych do maksymalnie 50.000 złotych. Okres kredytowania jest tutaj taki sam jak w Banku BGŻ BNP i wynosi od 6 do 60 miesięcy włącznie. Oprocentowanie nominalne wynosi tutaj 6,90% w skali roku. Bardzo dużą zaletą tej oferty jest to, że bank całkowicie rezygnuje z prowizji za udzielenie zobowiązania. RRSO natomiast osiąga wartość 12,51% w skali roku. Rata miesięczna naszego kredytu na kwotę 20 000 złotych z okresem spłaty równym 60 miesięcy będzie po 395 złotych. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca decydujący się na wzięcie zobowiązania w tym banku będzie równy 5 900 złotych z czego tytułem odsetek zapłaci 3 705 złotych. Do skorzystania z oferty wymagany jest rachunek osobisty jaki kredytobiorca założy w tymże banku. Osoba poręczyciela jest tutaj zbędna. Wymagane jest od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach jakie osiąga. W ramach tej oferty możemy wcześniej spłacić zobowiązanie. Nie ma możliwości skorzystania z wakacji kredytowych. Bank nie daje również możliwość spłaty zobowiązania przed końcem okresu kredytowania ani też nie daje możliwości negocjacji wysokości jego oprocentowania. Tańszym rozwiązaniem będzie wybranie kredytu gotówkowego oferowanego przez Bank BGŻ BNP Paribas. Ta oferta jest nieco tańszym rozwiązaniem.