Korzystne lokaty internetowe są coraz powszechniejszym zjawiskiem. Wiele banków właśnie w ten sposób chce zachęcić swoich klientów do korzystania z bankowości online. Wyższe oprocentowanie, spowodowane mniejszym kosztem instytucji w dystrybucji tego produktu sprawia, że warto zastanowić się nad taką formą inwestycji pieniędzy. Ogromnym atutem lokaty internetowej jest łatwość sprawdzenia wszystkich usług tego typu. Wszystkie ważne wiadomości zawarte są na stronach banków, a w przypadku wątpliwości możemy bez większego problemu sięgnąć po pomoc rankingów najlepszych lokat bankowych.

Korzystne lokaty internetowe to również okazja do skorzystania z wielu ciekawych promocji. Wielokrotnie to właśnie produkty dostępne wyłącznie online są objęte dodatkowymi bonusami. Dzięki temu możemy nie tylko odnaleźć najlepiej oprocentowany depozyt ale również otrzymać premię pieniężną lub rzeczową. Osoby, które interesują się tego typu akcjami z pewnością pamiętają, że wielokrotnie możliwe było zdobycie tabletów dla ograniczonej ilości usługobiorców, lub pieniędzy za założenie w odpowiednim terminie lokaty bankowej.

Aktualna promocja

Nagradzanie konsumentów nie jest nowym zabiegiem marketingowym. To coraz częściej wykorzystywany sposób, na to by zachęcić nowych klientów do skorzystania z usług konkretnej instytucji. Jeszcze kilka lat temu, gdy na rynku nie było tak dużej konkurencji, korzystne lokaty bankowe, a także pozostałe usługi finansowe banków nie potrzebowały promocji o takim zasięgu. Obecnie, aby dotrzeć do nowych klientów banki muszą podejmować inicjatywę i urozmaicać swoje usługi mając na uwadze to jak duży jest rynek związany z oszczędnościami i inwestycją wolnych środków.

Aktualny ranking lokat bankowych nie pozostawia wątpliwości, że to jedna z promocyjnych ofert dedykowana wyłącznie nowym klientom jest obecnie najlepsza. Liderem niemal wszystkich ostatnio publikowanych porównań i rankingów lokat bankowych jest Lokata Happy. Ponadto Idea Bank jeszcze do 5 października oferuje premię gotówkową dla wszystkich, którzy zdecydują się zamrozić środki właśnie na tej lokacie.

Zobacz także:  Co należy wiedzieć o kredytach?

Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie internetowej banku, uzupełnić swój profil promocyjny i po założeniu lokaty wpłacić w ciągu 14 dni kwotę jaką zamierzamy ulokować w Idea Banku. Po zakończeniu umowy bank ma czas do 5 grudnia bieżącego roku na wypłatę dodatkowych 50,00 zł premii, na konto które wskażemy wcześniej wypełniając wniosek. To znacznie zwiększa kwotę jaką uzyskamy inwestując w ten sposób oszczędności.

Podsumowanie

Korzystne lokaty internetowe to świetna okazja do poznania rynku lokat bankowych. Nawet jeżeli nie jesteśmy zdecydowani na wybranie konkretnego produktu, lub dopiero zbieramy odpowiednią sumę kapitału jaką chcemy zdeponować, możemy śledzić zmiany jakie proponują banki. W ten sposób nie ominą nas żadne atrakcyjne oferty i z większą swobodą będziemy wybierać najlepszy dla nas produkt w momencie gdy zdecydujemy się na taką inwestycję.